Napište nový záznam do knihy návštev

 
 
 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Z bezpečnostných dôvodov uložíme vašu IP adresu..
Je možné, že váš záznam bude viditeľný iba v knihe návštev po tom, ako sme ju skontrolovali.
Vyhradzujeme si právo upravovať, mazať alebo nezverejňovať položky.

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
For security reasons we save the IP address 35.175.200.4.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
jojo kopun jojo kopun napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:24:
Ahojte Borovienka,pozdravujem celu kapelu a dakujem za podpisy od členov kapely ,hrate užasnu hudbu ,a toto nove CD je fakt výborné a dobre sa počuva a dávamy dobru naladu ked vás počuvam , Prajem členom kapely vela zdravia a uspechov a vela výborných pesničiek. Ahoj Jojo, tvoj (Váš) názor nás veľmi teší, ďakujeme za úprimné slová. Keď prídeš na náš koncert niekde, tak sa prihlás, s pozdravom Borovienka :))
Ľudovít Vanek Ľudovít Vanek napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:24:
Ahoj Borovienka, pozdravuje Vás váš fanúšik zo Smoleníc.Už sa tešíme na dovolenku v Tučepách, minulý rok Ste tam chýbali. Prajem Vám mnoho zdravia a dobrej nálady. Zdravíme, no my sa už tiež tešíme:), ročná pauza vyvolala hlboké spomienky na Tučepi a Makarskú, takže určite sa tam vidíme, potom sa prihláste na niektorom z koncertov :). S pozdravom Borovienka
luboš michalec luboš michalec napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:24:
Ahojky Borovienka pozdravuje vás váš fanúšik a kamarát Ľuboš MIchalec zo starej turej. Teším sa na javorinu .Bude aj nové CD? už sa ho nemožem dočkať Aj na vás sa veeelmi teším . Tak v nedelu na javoriine sa vidíme. Dá sa kupíť aj vaše dvd čo bolo vydané pre šlágertv? Ďakujem za odpoveď S pozdravom váš fanúšik a kamarát ľuboš michalec zo starej turej P.S Verím že sa uvidíme aj na starej turej niekkedy Ahoj Lubo, na CD sa ešte stále 🙁 pracuje, ale už finišujeme, keď bude na svete, tak dáme info na web. Inak 7.9 v Krakovanoch by sa malo krstiť, takže budeš vítaný. DVD zo Šlager TV si treba objednať priamo u nich. S pozdravom Borovienka 🙂
Adriana a Jozef Kolmanoví Adriana a Jozef Kolmanoví napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:23:
Na Vianoce a v Novom roku, lásku, šťastie na každom kroku úspechov a zdravia veľa z úprimného srdca želá Adriana,Jozef a rod.Heráková. Ďakujeme Aďa, podobne aj Vám praje celá Borovienka.
Jana z Myjavy Jana z Myjavy napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:23:
Celej Borovienke prajem krásne Vianoce strávené v kruhu najbližších a do nového roku hlavne veľa zdravia, šťastia a spokojných fanúšikov 🙂 Ďakujeme, podobne aj Vám praje celá Borovienka.
laco banga laco banga napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:22:
caute chlapi tak ako ste dorazili z kokavy vsetko o.k??bolo inac super dufam ze sa este niekde vydime s pozdravom LACO BANGA SERED. Nazdar Laci, prišli sme v pohode aj napriek hustej hmle. Určite sa ešte uvidíme to sólo, ktoré si dal v "červenej sedmičke" bolo bombovéééé, spomínali sme ťa včera na zábave v Budmericiach :), Pozdravuje Borovienka
Slavka Slavka napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:22:
Chcela by som sa spýtať kde sa dajú kúpiť Vaše cd-čka alebo ako sa dajú objednať. Mojej svokre sa velmi páči Vaša hudba. Chcela by som ju prekvapiť a nejake cd-čko jej zohnať. Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem, viacmenej máme CD na naších koncetoch, inak kontaktujte p. Slabú (info kontakty), S Pozdravom Borovienka.
VERONIKA VERONIKA napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:22:
Už 11 rokov chodíme počas roka na Vaše koncerty, najmä Piešťany, Nové Mesto n/Váhom,Hlohovec. Vždy urobíte správnu náladu, aj keď nie vždy hrajú husle. Ďakujeme. To nás teší, ďakujeme za Váš názor - toto nás ženie do predu a robiť ďalšie pesničky ...
Ján Krištof-/ Štramáci / Ján Krištof-/ Štramáci / napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:21:
Ahoj Štefan,držím palce a pozdravujem. Ďakujem Janko, podobne
Jozef + Jozef Jozef + Jozef napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:21:
Štefan ďakujeme za Váš včerajší koncert v Dubnici pri oslave fašiangov, výborne sme sa zabavili. Dúfam, že sa ešte stretneme, tvoji spolužiaci z Dubnického učilišťa. Ďakujem, určite sa ešte uvidíme!
Gabriela Gabriela napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:21:
Včerajší koncert v Dubnici bol naozaj úžasný vyborná veselá hudba ako stvorená na oslavu fašiangov vyborne sme sa zabavili a bolo to uzasne naozaj krásne hráte. To nás teší, ďakujeme aj nabudúce 🙂
Katka Katka napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:20:
Ahojte v Kočíne to bolo supeeer, už dávno som si tak dobre nezatancovala. Dúfam, že sa čoskoro vidíme 🙂 Nám bolo tiež fajn, ďakujeme.
Patrik Škoda Patrik Škoda napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:20:
Prajem vám Štastný Požehnaný nový rok PF2012.Vela zdravia,štastia,Božieho požehnania.Vám praje Patrik z Mamou Ďakujeme, podobne aj Vám veľa, veľa zdravíčka ..., praje Borovienka.
Vilo a Silvia Vilo a Silvia napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:19:
Prajem Vám požehnané Vianočné sviatky, radostnú a pokojnú oslavu narodenia Ježiša Krista. Zároveň Vám všetkým želám veľa zdravia po celý rok. V.K. Ďakujeme, podobne aj tebe Vilko a tvojej rodine praje Borovienka.
Adriana a Jozef Kolmanoví. Adriana a Jozef Kolmanoví. napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:19:
Milá Borovienka!Všetkých Vás srdečne pozdravujeme a prajeme Vám príjemné prežitie Vianočných sviatkov.A do Nového roku 2012 Vám prajeme hlavne veľa zdravia,šťastia,lásky,pohody a hlavne,aby Vám to stále tak výborne hralo. S pozdravom Adriana a Jozef Kolmanoví. Ďakujeme, podobne aj Vám praje celá Borovienka.
Jaroslav Chynoradský Jaroslav Chynoradský napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:19:
Ďakujem za príjemný zážitok z Vianočných trhov v Seredi dňa 10.12.2011.Pozdravujem všetkých, zvlášť Michala Sedláka a aj jeho brata Vlada.Držím palce.Chynoradský - bývalé Slovosivo. To nás teší, ďakujeme, s pozdravom - Borovienka.
Erika cernakova Erika cernakova napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:18:
Mila Borovienka som z Myjavy a chcela by som sa spytat kde sa da zohnat vaše nove cd chcela by som ho pre otca na vianoce ma všetky od vas tak nech doplnime zbierku.Na myjave sa kupit neda poradte mi kde ho objednat.dakujem Erika Dobrý deň, samozrejme je to možné, kontaktujte p. Slabú a ona Vám ho pošle. Pekné Vianočné sviatky praje Borovienka.
Emília Bučeková Emília Bučeková napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:18:
Milá Borovienka,dračevický večer nemal chybu,,,,:-) Ďakujeme, my sme sa tiež dobre bavili 🙂
Nikol Mikušová Nikol Mikušová napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:17:
Milí členové Borovienky. Posílám Vám moc pozdravů z Prahy a ještě jednou moc díky za úžasný hudební doprovod při našem svatebním průvodu. Bylo to skvělé a všem doporučuji! Ať se vám daří a pořád vám to tak super hraje. Hornistka Nikol Mikušová 🙂 Ďakujeme, to nás teší, že sa Vám to páčilo, prajeme všetko dobré - Borovienka.
Jana Markovičová Jana Markovičová napisal(a) dňa 28. októbra 2016 at 11:17:
Milá Borovienka, koncert v Piešťanoch bol pohladením na duši. Skvelí muzikanti, iskra v textoch, sprievodné slovo nemalo chybu. Prajem Vám šťastnú cestu do Tučepi a veľa úspechov. Ďakujeme a sme radi, že sa Vám to páčilo, zdraví Borovienka 🙂